Półeleganckie atrakcyjne image mężczyzny. Jaka kurtka?

Aż kilkanaście krojów, bogate wzornictwo, kolorystyka do wyboru do koloru. Obecnie takie możliwości mają mężczyźni pod kątem koniecznych niemal na każdą porę roku kurtek męskich. Szukamy, podglądamy, podpowiadamy, bo wiemy, że mężczyźni cenią na co dzień półeleganckie image.

 

Luźny styl to dobry styl

 

Zdecydowana większość mężczyzn od formalnego stylu woli luźny. To właśnie dlatego ogromnym zainteresowaniem cieszą się modele o dłuższym kroju z kieszeniami na piersi. Pikowane kurtki męskie to najlepsze rozwiązanie na zbliżającą się wiosnę, ale też jesień. W kwestii kolorystyki mamy równie szeroki wybór, co w przypadku kobiet. Niemniej jednak podczas zbliżającego sezonu będą królowały błękity i granaty.

Kurtka męska jeansowa – klasyk

 

Mała czarna dla kobiet, a dla mężczyzn kurtka jeansowa. Ten nieodłączny element garderoby męskiej także i w nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim nie zejdzie z podium. Wręcz przeciwnie ponadczasowa kurtka jeszcze bardziej zyska na popularności.

 

Ramoneska – legenda – must have

 

Nie zapominajmy o skórze. A jeśli skóra, to z całą pewnością czarna skórzana ramoneska. Więcej męskości może zapewnić chyba tylko garnitur dobrej klasy. Mężczyźni lubią styl motocyklowy, hardcorowy. Zwłaszcza młode grono decyduje się na taki wybór. Co więcej, również dojrzali mężczyźni chcący zaskarbić względy kobiet nie rezygnują ze skórzanej kurtki męskiej, która podobnie jak jeansowa kurtka stała się legendą. Nie zapominajmy o tym, że skórzana ramoneska to funkcjonalna kurtka chroniąca przed chłodem, wiatrem i deszczem.

Post Author: patmil

2 thoughts on “Półeleganckie atrakcyjne image mężczyzny. Jaka kurtka?

  Igor

  (14 lutego 2017 - 17:39)

  Jeans, jeans i jeszcze raz jeans 🙂

  Karol

  (16 lutego 2017 - 11:20)

  Dobrze, że nie czerwień, bo w niebieskim mi do twarzy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *