Co zamówisz dziś w drukarni?

Wydruk różnorodnych materiałów poligraficznych obecnie nie stanowi najmniejszego problemu. Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, co tak naprawdę umożliwiają nam dziś drukarnie. Do większości z nich mamy dostęp online. Możemy zlecić im nawet stworzenie projektu, bo bardzo często współpracują one z grafikami, projektantami. Sprawdźmy, co oferują nam nowoczesne drukarnie.

Zacznijmy tradycyjnie od książki

 

Obecnie drukarnie przyjmują zlecenia na druk książek nie tylko w tysiącach egzemplarzy. Masz książkę do wydania? Bez problemu wydrukujesz ją w kilku egzemplarzach dla prywatnego grona.

Druk w trosce o kulturę i sport

 

Do drukarni można zgłosić się po druk biletów, z czego regularnie korzystają kina, teatry, filharmonie, organizatorzy imprez sportowych. Jeśli prowadzisz pub i będziesz miał zamiar zorganizować w nim koncert, bilety w promocyjnej cenie zamówisz w każdej jednej drukarni. Możesz zlecić w niej druk zaproszeń, po prostu cokolwiek, z czym nie da sobie rady Twoja wysłużona drukarka do celów domowych.

 

Druk w trosce o wizerunek firmy

 

To właśnie firmy są najczęstszymi klientami drukarni. Czego potrzebują? Wizytówek i ulotek. Ale na tym nie kończy się dobra oferta drukarni. Bo właśnie tutaj można zlecić druk katalogów. To świetna forma przedstawienia produktów oraz usług, po którą okazuje się, że sięga coraz większe grono klientów firm. Jeśli potrzebny jest druk kopert, czyli kolejnego produktu typowo firmowego – drukarnia, która zapewnia dodatkowo stworzenie takiego projektu to bardzo rozsądne rozwiązanie.

Post Author: patmil

2 thoughts on “Co zamówisz dziś w drukarni?

  Emil

  (21 lutego 2017 - 08:22)

  Właśnie szukam jakiejś zaufanej drukarni.

  Martyna

  (21 lutego 2017 - 22:38)

  Mam kontakt do rzetelnego usługodawcy na dobre i na złe 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *